Wedstrijden

Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Uitslag Commentaar
25/7/17 19:30 KSVS (Eerste Elftal) KFC Katelijne 3-3

Bram Criel (2x) en Seppe Berrevoets scoorden voor KSVS

29/7/17 18:30 FC White Star Schorvoort KSVS (Eerste Elftal) 4 - 0

Beker van Antwerpen

2/8/17 19:30 KSVS (Eerste Elftal) KFC Nijlen 1 - 1

Oefenmatch 

9/8/17 19:30 KSVS (Eerste Elftal) Beloften KV Mechelen 2 - 3

Oefenmatch

10/8/17 19:00 KSVS (Eerste Elftal) FC Walem 4-3

Doelpunten van KSVS: Benito Verswijvel, Sam Vlaeymans, Ali El Aissaoui en Seppe Berrevoets

12/8/17 18:30 K. Vlimmeren Sport KSVS (Eerste Elftal) 2 - 4

BvA. Doelpunten van Sam Vlaeymans(0-1), Branco Rubenschüh (2-2) en 2x Bram Criel (2-3 en 2-4 pen).

15/8/17 19:30 KFC Houtvenne KSVS (Eerste Elftal) 1 - 2

Ignace Dams scoorde 2x voor KSVS (3' en 14'). Pieter Van Beginne scoorde de aansluitingstreffer (60')

19/8/17 18:30 KSVS (Eerste Elftal) KVC Wijnegem 6 - 1

BvA. 24' 1-0 Seppe Berrevoets, 42' 2-0 Bram Criel, 64' 3-0 Mannu Meylemans, 69' 4-0 Tijl Vanden Eynde, 74' 5-0 Sam Vlaeymans, 79' 6-0 Mannu Meylemans, 89' 6-1

26/8/17 18:00 K. Berg en Dal VV KSVS (Eerste Elftal) 0-0

Competitiestart ZATERDAG 18u00 !!

3/9/17 15:00 KSVS (Eerste Elftal) K. Kontich FC A 1-0

71' Rubenschüh 1-0

10/9/17 15:00 K. Lyra TSV KSVS (Eerste Elftal) 7-0
17/9/17 15:00 KSVS (Eerste Elftal) K. Sint Job FC 2-4

12' 0-1, 15' Criel 1-1, 47' 1-2, 50' Verswijvel 2-2, 58' 2-3, 88' 2-4

24/9/17 15:00 KSK Branddonk KSVS (Eerste Elftal) 4-0
1/10/17 15:00 KSVS (Eerste Elftal) K. Merksplas SK 3-2

3' Berrevoets 1-0, 5' 1-1, 9' 1-2, 44' Criel 2-2, 89' Vlaeymans 3-2

8/10/17 15:00 KSVS (Eerste Elftal) KRC Mechelen 2-2

9' Rubenschüh 1-0, 31' 1-1, 65' Rubenschüh 2-1 (pen), 82' 2-2

15/10/17 15:00 FC Oppuurs KSVS (Eerste Elftal) 2-0

26' 1-0, 91' 2-0

22/10/17 15:00 KSVS (Eerste Elftal) HEIKANT BERLAAR
29/10/17 15:00 SK Rapid Leest KSVS (Eerste Elftal)
5/11/17 14:30 KSVS (Eerste Elftal) Witgoor Dessel
11/11/17 20:00 KFC Antonia A KSVS (Eerste Elftal)

Zaterdagavond

19/11/17 14:30 KSVS (Eerste Elftal) KVV OG Vorselaar
25/11/17 20:00 KFC Lille KSVS (Eerste Elftal)

Zaterdag

3/12/17 14:30 KSVS (Eerste Elftal) K GR Katelijne
10/12/17 14:30 KSVS (Eerste Elftal) K. Berg en Dal VV
16/12/17 20:00 K. Kontich FC A KSVS (Eerste Elftal)

Zaterdag

7/1/18 14:30 KSVS (Eerste Elftal) K. Lyra TSV
14/1/18 14:30 K. Sint Job FC KSVS (Eerste Elftal)
21/1/18 14:30 KSVS (Eerste Elftal) KSK Branddonk
28/1/18 14:30 K. Merksplas SK KSVS (Eerste Elftal)
3/2/18 20:00 KRC Mechelen KSVS (Eerste Elftal)

Zaterdag

11/2/18 15:00 KSVS (Eerste Elftal) FC Oppuurs
18/2/18 15:00 HEIKANT BERLAAR KSVS (Eerste Elftal)
25/2/18 15:00 KSVS (Eerste Elftal) SK Rapid Leest
4/3/18 15:00 Witgoor Dessel KSVS (Eerste Elftal)
11/3/18 15:00 KSVS (Eerste Elftal) KFC Antonia A
17/3/18 19:30 KVV OG Vorselaar KSVS (Eerste Elftal)

Zaterdag

8/4/18 15:00 KSVS (Eerste Elftal) KFC Lille
15/4/18 15:00 K GR Katelijne KSVS (Eerste Elftal)

Trainingen

Ploeg Trainer Weekdag Trainingsuren Opmerkingen